Sobota, 18. máj 2024

Ázijská Liga majstrov sa od štvrťfinále bude hrať len na jeden zápas

TASR TASR 05.07.2021

Ázijská futbalová Liga majstrov sa v tejto sezóne vo vyraďovacej časti od štvrťfinále bude hrať len na jeden zápas. Rozhodla o tom Ázijská futbalová konfederácia (AFC) pre obmedzenia v cestovaní v súvislosti s pandémiou koronavírusu.
      
Pôvodne sa mali hrať zápasy štvrťfinále, semifinále i finále na odvety. “Museli sme vziať do úvahy panujúcu neistotu v súvislosti s pandémiou COVID-19 aj reštrikcie v cestovaní na kontinente. Výkonný výbor AFC preto súhlasil, že musíme minimalizovať frekvenciu cestovania účastníkov, aby sme tak zabezpečili bezpečnosť hráčov, realizačných tímov, rozhodcov a všetkých zainteresovaných,” stojí v oficiálnom komuniké AFC.
      
Štvrťfinále a semifinále sú na programe v októbri, finále sa má hrať 23. novembra na pôde mužstva zo západného regiónu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera