Piatok, 24. máj 2024

EURO 2020: Ronaldo strelil 109. gól a vyrovnal rekord Daeiho

TASR TASR 23.06.2021

Cristiano Ronaldo strelil 109. gól v národnom drese a vyrovnal rekord Aliho Daeího z Iránu. Podarilo sa mu to v stredajšom zápase Portugalska v F-skupine ME vo futbale s Francúzskom.
      
Tridsaťšesťročný Portugalčan zároveň vytvoril ďalší rekord, keď na turnajoch MS a ME strelil už 21 gólov, čím prekonal Nemca Miroslava Kloseho (19).
      
Ronaldo sa presadil v 31. a v 60. minúte dvakrát z penált, keď prekonal francúzskeho brankára Huga Llorisa. Strelil tak 108. a 109. reprezentačný gól, čo sa mu podarilo v 178 zápasoch. Ronaldove zásahy upriamili pozornosť ešte na jeden ukazovateľ, dal 48 gólov v drese Portugalska za uplynulých 45 zápasov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera