Nedeľa, 19. máj 2024

Garmisch-Partenkirchen má záujem o MS v alpskom lyžovaní v roku 2027

TASR TASR 16.04.2021

 Nemecké stredisko Garmisch-Partenkirchen má záujem usporiadať majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní v roku 2027. Niekdajší organizátor olympijských hier chcel získať šampionát už pre rok 2025, no Medzinárodná lyžiarska federácia (FIS) uprednostnila rakúsky Saalbach-Hinterglemm.
      
Konkurentom Ga-Pa bude tentokrát švajčiarska Crans-Montana. Nemecké stredisko už organizovalo MS v rokoch 1967 a 2011. Uzávierka prihlášok je 1. mája. FIS rozhodne o dejisku v máji 2022. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera