Utorok, 23. júl 2024

Grubauer vyrovnal Budajov rekord

TASR TASR 04.04.2021

Colorado Avalanche bodovalo v NHL v štrnástom stretnutí za sebou. V noci na nedeľu doma zdolali St. Louis 2:1 a pripísali si štvrtý triumf v sérii.

Brankár lavín Philipp Grubauer chytil 27 striel a minimálne bod získal v 12. zápase za sebou. Vyrovnal tak klubový rekord, ktorý držia Patrick Roy (1996-97) a slovenský brankár Peter Budaj (2006-07). (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera