Streda, 22. máj 2024

Počet hráčov na covid liste v Canucks naďalej stúpa

TASR TASR 04.04.2021

V tíme NHL Vancouver Canucks sa šíri nový koronavírus. V sobotu pribudlo na covid listinu ďalších sedem hráčov, celkovo je mimo hry štrnásť hokejistov a jeden tréner.

Napriek zhoršeniu situácie zostáva v platnosti termín návratu 8. apríla, hoci hráči nesmú začať s tréningom skôr ako 6. apríla. Informoval o tom web NHL. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera