Štvrtok, 25. júl 2024

Schalke po 30 rokoch vypadlo z Bundesligy

TASR TASR 20.04.2021

Schalke podľahlo v 30. kole nemeckej bundesligy domácemu Bielefeldu 0:1 a ako prvý tím má istotu zostupu. Klub z Gelsenkirchenu vypadol po 30 rokoch v najvyššej súťaži.

Pred desiatimi rokmi pritom hral aj semifinále Ligy majstrov. V roku 2011 klub získal Nemecký pohár. V prebiehajúcej sezóne však v 30 zápasoch zaznamenal iba dve víťazstvá a sedem remíz.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera