Sobota, 25. máj 2024

Slovensko kleslo v rebríčku FIFA o dve miesta

TASR TASR 07.04.2021

Slovensko kleslo v stredajšom vydaní rebríčka FIFA z 34. na 36. priečku. V prvej šestke nenastali zmeny, naďalej vedie Belgicko pred Francúzskom a Brazíliou. Taliansko sa posunulo z desiateho na siedme miesto a do elitnej desiatky sa prebojovalo Dánsko po tom, ako vyhralo všetky tri úvodné stretnutia kvalifikácie MS 2022.

Z konkurentov Slovenska v kvalifikácii je najvyššie Chorvátsko, ktoré sa však prepadlo z jedenástej na štrnástu pozíciu. Vyššie figurujú aj všetci traja súperi v skupinovej fáze ME 2020, Španielsku patrí šiesta, Švédsku osemnásta a Poľsku 21. priečka. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera