Nedeľa, 19. máj 2024

Termín návratu de Bruyneho zostáva neznámy

TASR TASR 19.04.2021

Belgický futbalista Kevin de Bruyne nenastúpi v stredajšej dohrávke 32. kola Premier League za Manchester City na trávniku Aston Villy. Tvorca hry odkrýval z ihriska v sobotu počas neúspešného semifinálového stretnutia v FA Cupe s Chelsea (0:1) a anglický líder ligy s napätím čaká na jeho diagnózu.

“Kevin de Bruyne má zranenie pravej nohy a členku. Dĺžka jeho liečenia nie je známa,” stručne informoval Manchester City. Belgický stredopoliar v tejto sezóne nastúpil v 32 dueloch a dal osem gólov. Informovala AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera