Sobota, 25. máj 2024

V Bilbau aj Amsterdame s fanúšikmi, Dublin sa nevyjadril

TASR TASR 07.04.2021

Španielsko, Holandsko a Škótsko sa v stredu zaviazali otvoriť brány štadiónov na futbalových ME 2020 aj pre fanúšikov. V Bilbau sa 23. júna predstaví aj Slovensko v treťom zápase E-skupiny proti domácej reprezentácii. Otázna je však pozícia Dublinu, kde majú slovenskí futbalisti odohrať prvé dve stretnutia s Poľskom a Švédskom. Opatrnejší je vo vyjadreniach zatiaľ Mníchov.

Štadión San Mames v Bilbau sa môže zaplniť do štvrtiny svojej 53-tisícovej kapacity. Holanďania chcú do arény Johana Cruyffa pustiť minimálne 12.000 divákov s negatívnymi testami na ochorenie COVID-19. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera