Pondelok, 22. júl 2024

Pridelenie MS Kataru je chybou, tvrdí Kroos

TASR TASR 31.03.2021

Nemecký futbalový reprezentant Toni Kroos považuje pridelenie organizácie MS 2022 Kataru za chybu. Nesúhlasí však s bojkotom podujatia, ten by podľa neho pracovné podmienky v krajine nezmenil.

“Verím, že je lepšie poukázať na problémy, možno aj pred turnajom, alebo počas neho. Potom sa môže niečo zlepšiť.” (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera