Sobota, 29. jún 2024

Amatérsky šport v Česku by mohol dostať zelenú už od 12. apríla

TASR TASR 08.04.2021

V Česku by sa od pondelka 12. apríla opäť mohol rozbehnúť amatérsky šport. Umožnili to mimoriadne opatrenia schválené vládou, ich znenie zverejnil web tamojšieho ministerstva zdravotníctva.

Ako uviedol portál idnes.cz, členovia športových klubov s formou spolkov by mohli v skupinách po dvadsať trénovať vonku a po desať v niektorých prípadoch aj vo vnútri, tam je podmienkou pravidelné testovanie. Potvrdil to právny výklad Českej únie športu a Národnej športovej agentúry. Podľa ich predstaviteľov sa však opatrenia ešte môžu zmeniť. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera