Utorok, 23. apríl 2024

Bayern proti PSG zrejme aj bez Gnabryho

TASR TASR 06.04.2021

Futbalisti Bayernu Mníchov sa musia v stredajšom úvodnom zápase štvrťfinále Ligy majstrov zaobísť bez ďalšej opory. Podľa trénera Hansiho Flicka trápia zdravotné problémy aj Sergea Gnabryho.

“Bolí ho hrdlo a pravdepodobne nenastúpi,” uviedol kormidelník Bavorov podľa agentúry DPA. Bayernu v stredu nepomôžu ani poľský kanonier Robert Lewandowski a stredopoliar Marc Roca, ktorí sú tiež zranení. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera