Sobota, 13. apríl 2024

De Bruyne predĺžil zmluvu s Manchestrom City

TASR TASR 07.04.2021

Kevin De Bruyne sa s vedením Manchestru City dohodol na predĺžení zmluvy do júna 2025. Dvadsaťdeväťročný krídelník pôsobí v anglickom klube od leta 2015.

“Som nadšený. Od príchodu do Manchestru City sa v tomto klube cítim ako doma. Milujem jeho fanúšikov, moja rodina sa tu usadila a sme tu naozaj po všetkých stránkach maximálne spokojní,” vyhlásil De Bruyne, ktorý so “Citizens” získal dvakrát anglický titul a na dosah má tretí. Raz sa radoval z triumfu v Pohári FA a štyrikrát v Ligovom pohári. Vlani ho vyhlásili za najlepšieho hráča roka anglickej Premier League. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera