Sobota, 25. máj 2024

Dortmund očakáva, že Haaland nikam neodíde

TASR TASR 03.04.2021

Borussia Dortmund nepočíta s odchodom útočníka Erlinga Haalanda po skončení aktuálnej sezóny. Špekulácie rozprúdilo údajné stretnutie Haalandovho otca a agenta Mina Raiolu so zástupcami FC Barcelona a Realu Madrid.

Zmluva 20-ročného nórskeho útočníka s Borussiou vyprší v roku 2024 a klauzula o možnosti prestupu vstúpi do platnosti v roku 2022. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera