Štvrtok, 25. júl 2024

Federer sa rozhodol vynechať turnaj ATP v Ríme

TASR TASR 13.04.2021

Švajčiarky tenista Roger Federer sa nezúčastní na tenisovom turnaji ATP Masters v Ríme. Hoci avizoval po dvoch rokoch návrat na antuku a predstaví sa na májovom podujatí v Madride, následnú generálku na grandslamový Roland Garros vynechá.

Tridsaťdeväťročný Federer naposledy vyhral antukový turnaj v roku 2015 v Istanbule. Na dvorce sa vrátil iba nedávno po trinásťmesačnej absencii spôsobenej problémami s kolenom. Na turnaji v Dauhe však postúpil iba do 2. kola. Turnaj v Madride sa začne 2. mája a potrvá týždeň.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera