Nedeľa, 19. máj 2024

Očkovaní fanúšikovia môžu v Izraeli na futbal

TASR TASR 12.03.2021


Fanúšikovia futbalu v Izraeli budú môcť od najbližšieho víkendu opäť navštíviť zápasy v dvoch najvyšších ligových súťažiach.

Musia však preukázať, že sa nechali očkovať proti koronavírusu. Počet návštevníkov bude naďalej obmedzený.

Na štadióne s kapacitou aspoň 10.000 divákov bude môcť byť maximálne 1500 divákov, na menších 750.


[show_minuta_po_minute] (C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera