Utorok, 23. apríl 2024

Opora Dunajskej Stredy Kalmár má zrejme po sezóne

TASR TASR 04.04.2021

Futbalisti Dunajskej Stredy sa musia vo zvyšku tejto sezóny zaobísť bez Zsolta Kalmára. Maďarský stredopoliar si vážne zranil koleno v zápase kvalifikácie MS 2022 proti Andorre a podľa prognóz vynechá aj majstrovstvá Európy.

Kalmár opustil ihrisko v 29. minúte a hoci sa zdalo, že zranenie nie je vážne, lekári mu diagnostikovali roztrhnuté väzy. Na twitteri informoval Maďarský futbalový zväz. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera