Piatok, 19. júl 2024

Pitoňáková splnila v snoubordkrose prvú časť kritérií pre ZOH2022

TASR TASR 13.04.2021

Slovenská snoubordistka Katarína Pitoňáková splnila jedno z kvalifikačných kritérií pre účasť na ZOH 2022. Na záverečných juniorských FIS-pretekoch sezóny v talianskom lyžiarskom stredisku Colere obsadila 5. miesto.

Slovenská lyžiarska asociácia (SLA) v tlačovej správe informovala, že mladá snoubordkrosárka skončila tiež druhá v Národnom pohári. Tieto umiestnenia jej vyniesli 232 FIS bodov. Druhou podmienkou získania miestenky do Pekingu je výsledok do 30. miesta v pretekoch Svetového pohára.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera