Sobota, 25. máj 2024

Slovan aj DAC v pohári potvrdili úlohu favoritov

TASR TASR 07.04.2021

V stredajšom osemfinále Slovenského pohára – Slovnaft Cupu vyhrali futbalisti bratislavského Slovana v Senci nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:0 a postúpili do štvrťfinále. O jediný gól duelu sa v 69. minúte postaral Ožvolt.

Z postupu sa teší aj DAC Dunajská Streda, ktorý vo Zvolene zdolal MFK Ružomberok 3:1. Favorit viedol po zásahoch Taiwa, Divkoviča a Kružliaka už 3:0, MFK v závere aspoň znížil Regálim. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera