Sobota, 25. máj 2024

Kolín žiada o štátnu záruku na 20-miliónový úver

TASR TASR 31.03.2021

1. FC Kolín požiadal vládu o štátnu záruku na úver vo výške 20 miliónov eur, ktorým chce kompenzovať stratu zavinenú pandémiou koronavírusu.

“Dúfali sme, že situáciu zvládneme vlastnými silami. Napokon sme však nemali inú možnosť, pretože sme zaznamenali pokles v obrate o 63 miliónov eur,” citovala riaditeľa klubu Alexandra Wehrleho agentúra DPA. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera