Sobota, 25. máj 2024

Slovan v prvom štvrťfinále nedal Nitre šancu

TASR TASR 31.03.2021

Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v úvodnom zápase štvrťfinále Kaufland play off Tipos extraligy doma nad HK Nitra vysoko 5:0 a ujali sa vedenia v sérii.

“Belasí” rozhodli v prvých dvoch tretinách, ktoré vyhrali zhodne 2:0. Tri góly strelili v presilovkách a jeden v oslabení. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera