Sobota, 25. máj 2024

AHL: Húska si pripísal asistenciu, natiahol víťaznú sériu na päť zápasov

TASR TASR 14.04.2021

Slovenský hokejový brankár Adam Húska prispel asistenciou k víťazstvu Hartfordu 5:4 na ľade Bridgeportu v nočnom zápase AHL. Duel začal na striedačke, do hry sa dostal až od tretej tretiny, keď za stavu 4:3 pre hostí vystriedal medzi žŕdkami Tylera Walla. Za 20 minút inkasoval z piatich striel jeden gól, asistoval pri víťaznom zásahu Patricka Khodorenka v 56. minúte.

Keďže Húska dochytal zápas, pripísal si na konto výhru. Slovenský brankár tak natiahol svoju víťaznú šnúru v AHL už na päť zápasov. V šiestich tohtosezónnych štartoch má bilanciu päť výhier a jedna prehra, pričom priemer inkasovaných gólov stlačil na 2,09 na zápas a dosiahol úspešnosť zásahov 91,3 percenta.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera