Štvrtok, 25. júl 2024

Aston Villa ponúkla, že zorganizuje finále Ligy Majstrov na svojom štadióne

TASR TASR 07.05.2021

Anglický futbalový klub Aston Villa sa ponúkol, že usporiada tohtoročné finále Ligy majstrov na svojom štadióne v Birminghame. Reagoval tak na aktuálnu situáciu v Turecku, kde je pre koronavírus núdzový stav.
      
Vo finále ročníka 2020/2021 sa stretnú dva anglické kluby Manchester City a Chelsea Londýn, hrať sa má v sobotu 29. mája v Istanbule na Atatürkovom Olympijskom Štadióne. V krajine ale v poslednej dobe rapídne narástol počet nakazených a tak sa objavili špekulácie, že sa finále presunie do Anglicka. Podľa portálu Sky Sports je Villa Park pripravený zhostiť sa úlohy organizátora.
      
UEFA dejisko meniť nemieni, v piatok má poskytnúť informácie ohľadom predaja vstupeniek, cestovania a povolenej diváckej kapacity. V Istanbule sa malo hrať minuloročné finále LM, pre pandémiu COVID-19 ho ale presunuli do “bubliny” v Lisabone. Ako uviedla agentúra DPA, preloženie zápasu do iného dejiska by sa mohlo stať len vtedy, ak by o to požiadala turecká vláda.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera