Sobota, 29. jún 2024

Barcelonu delí od Atlética už len jeden bod

TASR TASR 05.04.2021

Barcelona zvíťazila v 29. kole LaLigy nad Realom Valladolid 1:0, keď o jej triumfe rozhodol až v 90. minúte Ousmana Dembele. Hostia v tom čase hrali už bez vylúčeného Oscara Plana.

Katalánci sa v tabuľke posunuli na druhé miesto, na vedúce Atlético Madrid strácajú už iba jediný bod. V sobotu ich čaká prestížne El Clásico na pôde Realu Madrid, ktorý je v tabuľke tretí tri body za Atléticom. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera