Streda, 22. máj 2024

Capkov má v Bundeslige zachrániť Funkel

TASR TASR 12.04.2021

Novým trénerom 1. FC Kolín nad Rýnom sa stal Friedhelm Funkel. Tím, v ktorom figuruje aj slovenský reprezentant Ondrej Duda, povedie do konca tejto sezóny. Jeho prvoradou úlohou bude udržať “capkov” v najvyššej súťaži, šesť kôl pred koncom strácajú na pásmo záchrany tri body.

Funkel viedol Kolín aj minulosti, keď bol na lavičke od februára 2002 do októbra 2003. Vo funkcii nahradil Markusa Gisdola, ktorého odvolali v pondelok po tom, ako mužstvo nevyhralo osem zápasov za sebou. Naposledy podľahlo v nedeľu Mainz 2:3. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera