Nedeľa, 19. máj 2024

Kližan vypadol v Monte Carle už v 1. kole kvalifikácie

TASR TASR 10.04.2021

Slovenský tenista Martin Kližan neuspel v 1. kole kvalifikácie dvojhry na antukovom turnaji ATP Masters 1000 v Monte Carle. V sobotu prehral s jedenástym nasadeným Talianom Salvatorem Carusom za 84 minút 3:6, 4:6.

Caruso sa vo finále kvalifikácie stretne v boji o hlavnú súťaž s víťazom duelu Pierre-Hugues Herbert – Bernard Tomic. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera