Nedeľa, 19. máj 2024

Michalovce sú v semifinále, rozhodlo až predĺženie

TASR TASR 11.04.2021

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce postúpili prvýkrát do semifinále Kaufland play off Tipos extraligy a doplnili tak trio HK Poprad, HKM Zvolen a Slovan Bratislava. Michalovce zvíťazili v nedeľu v šiestom zápase štvrťfinále na ľade HK Dukla Trenčín 2:1 po predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:2 na zápasy. Na úvodný zásah domáceho Paukovčeka pritom odpovedal Bartánus až v 56. minúte a poslal duel do predĺženia, v ktorom v 66. minúte aj rozhodol.

V semifinále sú štyri najlepšie tímy po základnej časti. O finále si zahrajú Zvolen so Slovanom a Michalovce s Popradom. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera