Sobota, 25. máj 2024

Mníchov nevie zaručiť divákov počas ME 2020

TASR TASR 12.04.2021

Mesto Mníchov nevie zaručiť, že zápasy futbalových ME 2020 v Allianz aréne budú aj s divákmi. Uviedol to primátor bavorskej metropoly Dieter Reiter. Mníchov by mal byť dejiskom troch duelov Nemecka v základnej skupine a jedného štvrťfinále.

“Všetci si želáme, aby sa fanúšikovia čo najskôr vrátili na štadióny a aby na zápasy ME 2020 mohlo prísť do Allianz arény čo najviac divákov. Nevieme však teraz povedať, aká bude epidemiologická situácia v júni v čase konania šampionátu,” citovala slová Reitera agentúra DPA. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera