Sobota, 20. apríl 2024

Rozdalo sa prvé zlato na MS v snoubordingu

TASR TASR 01.03.2021

Ruský reprezentant Dmitrij Loginov získal zlato v paralelnom obrovskom slalome na MS v snoubordingu.

V pondelkovom finále v slovinskom stredisku Rogla zdolal Taliana Rolanda Fischnallera o jedinú stotinu sekundy. Bronz vybojoval jeho krajan Andrej Sobolev.

Slovenský zástupca Matej Bačo obsadil v kvalifikácii 38. miesto a nepostúpil do vyraďovacích bojov.

V ženskej súťaži sa zo zlata tešila Nemka Selina Jörgová, ktorá vyhrala vo finále s Ruskou Sofiou Nadyršinovou, tretia skončila Rakúšanka Julia Dujmovitsová.


[show_minuta_po_minute] (C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera