Sobota, 25. máj 2024

Tatran Prešov získal španielskeho ľavého krídelníka Garciu

TASR TASR 27.04.2021

Slovenský hádzanársky klub Tatran Prešov bude mať od nadchádzajúcej sezóny v kádri nové ľavé krídlo. Klub uzavrel dvojročnú zmluvu s 23-ročným španielskym hráčom Sergiom Lopezom Garciom, do Prešova prichádza z tímu Asobal ligy Liberbank Cuenca.

Garcia v španielskej najvyššej súťaži doteraz nastúpil na celkovo 191 stretnutí, v ktorých zaznamenal 447 gólov (gólový priemer 2,34 na zápas). V predchádzajúcich dvoch sezónach 2018/19 a 2019/20 odohral za svoj tím aj 12 zápasov v Pohári EHF. Zaznamenal v nich celkovo 30 gólov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera