Nedeľa, 19. máj 2024

Villans neudržali na Anfielde vedenie, domáci obrat zavŕšili v 91. minúte

TASR TASR 10.04.2021

Majstrovský Liverpool FC zdolal v sobotňajšom zápase 31. kola Premier League na Anfielde Aston Villu 2:1, keď o triumfe “The Reds” rozhodol v nadstavenom čase súboja Trent Alexander-Arnold.

Liverpool otočil polčasový nepriaznivý stav 0:1 a vďaka vydretému triumfu sa v tabuľke posunul na priebežné štvrté miesto. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera