Sobota, 25. máj 2024

Zmena programu v Jasnej

TakUrčitee TakUrčitee 05.03.2021

Organizátori SP v Jasnej sa rozhodli zmeniť program z dôvodu počasia.
Disciplíny sa nakoniec pôjdu v poradí podobne ako pred piatimi rokmi:

Sobota 6. marca
Slalom- 1. kolo 09:30, 2. kolo 12:30

Nedeľa 7. marca
Obrovský slalom- 1. kolo 09:30, 2. kolo 12:30


Podobne ako pred piatimi rokmi, obrovský slalom pôvodne plánovaný ako prvá disciplína víkendového programu, musela ustúpiť.

Petra Vlhová bude bojovať o celkové víťazstvo v svetovom pohári najprv v slalome, ten presunuli z nedele na pondelok.

Či sa podarí najlepšej slovenskej lyžiarke súčasnosti využiť výhodu domáceho kopca, budeme sledovať v priamych prenosoch RTVS po oba víkendové dni od 9:30. V Jasnej budeme mať aj redaktorku, ktorá prinesie informácie priamo z dejiska pretekov svetového pohára.

[show_minuta_po_minute] (C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera